VN RUSIJA, FP3: HAMILTON osam desetina prije BOTTASA

Tek se na trećem slobodnom treningu prvak popeo na prvo mjesto. Borba među ostalima vrlo je izjednačena

Bitka za treće postolje danas u kvalifikacijama bit će vrlo blizu. McLaren, Renault, Racing Point in crvena Bik bili oko jednog od najdužih krugova FORMULA 1 za samo tri desetinke sekunde.

Carlos Sainz završio treći slobodni trening na trećem mjestu. Poredali su se iza njega Stephen Ocon, sergio perez i tek na šestom mjestu, Max Verstappen.

Točnost ili samo sreća?

Završio je prvi na sedmom mjestu Ferrari. I začudo ne Leclerc, koji je bio 12., ali Vettel, koja je iza šeste maksimum tri desetinke zaostatka. Osmi je bio drugi Racing Point s Šetati. Stavite prije Rikarda, koja je bila deseta, međutim, pripadala je Kvjat.

George Russell završio trening na 13. mjestu Njegov suigrač Nikola Latifi pa dva mjesta iza njega. Alfi trening su završili na 17., odnosno 18. mjestu Giovinazzi Pred Ledeni čovjek.

Grosjean, koji se jučer požalio na spor i nekonkurentan trkaći automobil, završio je trening na 14. mjestu, dva mjesta ispred Magnussen.  Aleksandar Albon izbrisali su najbolje vrijeme zbog prelaska crte. Stoga je trening završio tek na 19. mjestu. Posljednji je završio treći trening Lando Norris.