Jorge LORENZO: ROSSI JE USPORAN i neprecizan, očekivao sam VIŠE

Jorge Lorenzo možda je završio karijeru kao MotoGP trkač, ali u posljednje vrijeme ovim se sportom bavi putem svog youtube kanala 99 sekundi (99 sekundi) gdje komentira aktualna događanja u prvenstvu.

Tako je bilo i nakon utrke u Jerez, gdje su se mnogi trkači našli na podu, ali ovaj put je bio pod najgorim udarcima Lorenzov bivši suigrač Valentino Rossi. Španjolac je deveterostrukog svjetskog prvaka ocijenio sporim i nepreciznim.

“Očekivao sam više, ili barem bolje rezultate od njega u Jerezu. Nismo ga puno vidjeli tijekom prijenosa utrke, ali kad smo ga vidjeli, vozio je izvan staze. Bio je neprecizan, iako je obično najtočniji. Ne samo da je spor, već su i pokreti spori, a ponekad je neprecizan pri ulasku u zavoje. Vidjet ćemo hoće li nas iznenaditi na sljedećim utrkama, ” on je dodao Jorge Lorenzo.

Jorge Lorenzo razočaran je formom svog bivšeg suigrača, koji je ove sezone u četiri utrke skupio samo 4 boda.

Valentino Rossi ova se godina smatra jednim od najvećih razočarenja na početku sezone. Talijan je rekao da bi to bio pokazatelj hoće li i dalje ustrajati MotoGP, njegova forma i ova nije briljantna, jer je nakon četiri utrke na skromnom 21. mjestu osvojio samo 4 boda, što mu je daleko najgori početak otkako se pojavio u MotoGP-u.

Razočarani VETTEL: Nismo BRŽI ni s poboljšanjima

HÜLKENBERG se želi vratiti 2022. godine: Nadam se da će pregovori uskoro započeti