Walter RÖHRL: Neka VETTEL jednom stane!

Sebastian Vettel odnedavno je također poznat po svojoj predanosti očuvanju prirode, zbog čega ga bivši prvak u reliju poziva da završi karijeru u F1.

Sebastian Vettel i Walter Röhrl u Melbourneu 2011.

Četverostruki svjetski prvak Formule 1 mišljenja je da jest zaštita okoliša važna tema i u motosportu, koju mnogi vide drugačije. Među njima je i legendaran Walter Röhrlkoji kaže: “Pitao sam se mnogo puta što mu se, dovraga, dogodilo. Ako postaneš ekolog nakon petnaest godina u motosportu, moraš prestati.”

"Ne možete tvrditi da brinete o okolišu dok letite oko svijeta i trkate se Formulom 1. To jednostavno ne ide zajedno," sjeme röhrl, koji je oduvijek bio poznat po tome što je bez dlake na jeziku. Kao sedamdesetpetogodišnjak, koji je u Svjetsko prvenstvo u reliju slavio 1980. i 1982. trebao bi Vettel planirajte svoj život dosljednije.

Walter Röhrl smatra da bi Sebastian Vettel trebao završiti karijeru kao trkač Formule 1 - Foto: HB Press

Kako ističe röhrl, zalaganje za druge ciljeve također može biti dokaz da Vettel izgubljena motivacija i ona prava želja za utrkom koja čini razliku. "Ponekad su tisuće koje razdvajaju pobjednike i poražene", rekao je. dalje naglašava röhrl.

RICCIARDO o KRITIKAMA na vlastiti trošak: MORAM DOKAZATI DA GREŠE